25 Ekim 2013 Cuma

Siyah-BeyazMerhabalar,en son Ramazan Bayramında yazmışım, Kurban Bayramı'da geçtiğine göre bayramdan bayrama post yazarak blogumu ihmalin zirvesindeyim.
Aslında paylaşmak istediğim birçok resim,dikilmiş ürün var. İnstagram kullanmaya başlamam la birlikte resimleri hızlı yükleme imkanı doğdu.Bloga uğrayamayışım bundandır.İnstagramda da yine Hüsnüzan  olarak bulabilirsiniz.Hatta bir postu instagram da yayınladığım resimlere  ayırabilirim.
Kışa girerken size iki alternatif sunmak istedim.Birincisi yazında çok kullandığımız salaş ceketler.Yaz için diktiğim ceketimin kışında rahatlıkla kullanılacağını düşünüyorum.Tek renk veya desenli versiyonlarını deneyeceğim.Şuan pek çok butikte bu tarz ceketler,hırkalar bulabilirsiniz.Benim en büyük sıkıntım beğendiğim ceket modellerinin uzunluğunun istediğim gibi olmayışıdır.Bu sebeple modellerimi uzun yaptım.Ben sustum resimler konuşsun.  
İstediğim gibi kemer bulamadık o anda.Bence kalın bir kemer daha güzel olabilirdi.


Çekimleri akşam yaptığımız için resim kalitesinin kusuruna bakmayın.Vee yeni kapanan güzel mankenim için Maaşallah deyin.

İkinci olarak kışlık bir etek modelim var.Nasıl bir sonuç olacağını tahmin edemeyen müşterim başlangıçta çok endişeliydi.Ama çok şükür sonuçtan memnun kaldı.Tek renk eteklerden desenli modellere geçmek biraz zor oluyor sanırım.Resimler akşam geç saatlerde ve prova esnasında çekilmiştir.Ütüsü bile yapılmamıştır.
Yakında görüşmek üzere...

1 yorum:

melisa solmaz dedi ki...

ben çok beğendim canım benim tarzım bol ve rahat ne varsa benden yana hep resimlerde bence çok güzel çıkmış ayrıca sana da çok yakışmış ben çok beğendim ama hep ayakta değilde ara sırada bir iki resmi oturarak filan çekin hep aynı ayakta olmasın yani değişik olsun biraz yoksa resimler çok net

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...