4 Mayıs 2012 Cuma

Bu kadar ara yeter!

     Ne ara verdim ama... Yıllar geçti zannediyorum.Son yazımda bahsettiğim kış uykusunu üzerimden atmam biraz zor oldu.Psikolojik mi bilmiyorum ama Herbalife vitaminlerinde faydası oldu sanki.
     Size hiç bahsetmedim ama 4 aydır arapça kursuna gidiyordum.Onunda sınavları vardı.En son 2004 te ehliyet sınavına girmiş biri olarak epey ciddiye aldım ve gece gündüz çalıştım.Ehh sonuç yüzümü güldürdü tabii.İlk kuru birincilikle bitirdim.
     Sonrasında da bahçe işlerim başladı.Burda belediye tarafından tahsis edilen küçük bahçeler var.İstediğin gibi ekip dikiyorsun.İnşallah onunda resimlerini paylaşırım.
     Şimdi bir de taşınma işlerim çıktı.Aynı mahallede başka bir apartmana taşınacağım.Ne yapalım kiracılık böyle işte.
     Saydığım tüm aksiyonlar devam ederken küçük oğlum da Peppe izlemeye dalmışken kendimi hatıratayım dedim.
Yazamadığım süre boyunca takip ettiğim blogger arkadaşlarımın neler yaptığını çok merak ettim.bulduğum her fırsatta geriye dönük post okumaları yapacağım.Ahh aklıma geldi okuma demişken birde kitap okuma yarışmasına katıldım.Bir yılda 100 kitap okuyacağız.Ben daha 20 ye ulaşamadım.
     Dönüş postumda resimde olsun istedim ve hamileyken hiç denemeden diktiğim daire eteğimi paylaşmak istedim.Kumaşını parça kumaşları kiloyla satan bir yerden aldım.İpeker'in kumaşı olduğu için yumuşacık.Parçalı bir şey yapıp çiçeklerini parçalamk istemedim.Çok zayıf olduğum için bana olabilecek en iyi model gibi geldi.Umarım beğenirsiniz.

Bu eteğimi nişan takımımın ceketiyle kombinliyorum.Ceketin rengi beyaz gibi çıkmış ama aslında krem.bir gün tam olarak kombinleyip fotoğraflarım.yorumsuz geçmeyin lütfen...

3 yorum:

tuba can dedi ki...

bende çok seviyorum bu tarz floral desenli volanlı etekleri çok güzel olmuş ellerine sağlık ;)

fiamma dedi ki...

Çok güzel olmuş elerine sağlık Nesliciğim. Kış uykusu derken bayağı da yorucu çalışmalı günler geçirmişsin farketmeden. İyi günlerde giy eteğini.Taşınma işi zor, kolay gelsin şimdiden.

gzidem dedi ki...

cok guzel elinize sağlık

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...