6 Mayıs 2013 Pazartesi

Çiçekler içinde

 
 
5 Mayıs pazar günü yeterince hazırlanamadığım A.Ö. sınavına girdim.Geçmiş sorulara bile bakmadığım için sonuçlardan pek ümitli değilim.Genel kültür ve muhakeme ile ne yapılırsa yaptım.Amacım finallere daha iyi hazırlanabilmek ama bu güzel kumaşlar biriken siparişler aklımı çeliyor.
 
Sınavdan sonra annemlerin bağına gittim.Çocuklarda çok sıkılmıştı iyi gelir diye düündüm.Birde benim küçük oğlan anneanne ve dede'den,dayı'dan,kuzenlerden ve sevdiği diğer herkesten ayrılırken feryat figan ağlamasa.Bütün apartman bizim geldiğimizi anlıyor.Yerin dibine geçiyorum.Çocuklar dışarı çıkarılınca anneler biraz rahat eder bense aksine daha fazla gerilip eve dönüyorum.
 
Akşam eve geldiğimizde yemek faslından sonra baktım çocuklar sakin oynuyor bende de hala bir miktar enerji var ve pazartesiden itibaren yoğun çalışma temposuna başlıycam kendime torpil geçeyim dedim.Önceki postta paylaştığım kumaşı basit bir bluz kalıbıyla kestim biçtim diktim.saat 10.30 gibi başladığımı varsayarsak saat tam 01.00 de bitirdim.
 
Bel kısmı hafif dar dizden bir karış yüksekte.Üzerimde fotoğraflayamadım maalesef ama lacivert pantolon lacivert şal ile kombinlemeyi düşünüyorum.Belki beline de bir kemer.
 
Merak ediyorum da yakaya biye uygularken düzünden yapılan dikişin arkada düzgün olmasını nasıl sağlıyorsunuz.Benimkinde arkada dikilemeyen yerler oluyor.
 


 
 
Yorumsuz geçmeyin noolur,en az yorum alan blogger ödülünü bana verecekler yoksa.

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...